Črna kronika

Ormoški policisti prijeli moškega, ki je bil na avtobusu nasilen do otrok

Ormož, 12. 11. 2022 10.48 1 min branja 0

policija, splošna-4

Ormoški policisti so odvzeli prostost 37-letniku, ki je vstopil na šolski avtobus in se žaljivo in nasilno obnašal do otrok.

V petek popoldne so policisti Policijske postaje Ormož obravnavali 37-letnega moškega, ki je neupravičeno vstopil na šolski avtobus in se žaljivo in nasilno obnašal do otrok. 

Ker so bili podani utemeljeni razlogi za sum storitve kaznivega dejanja nasilništva po 296. členu  Kazanskega zakonika (KZ-1), so policisti osumljencu odvzeli prostost ter zoper njega odredili pridržanje. 

Poteka intenzivno zbiranje obvestil, sam predkazenski postopek pa usmerja Okrožno državno tožilstvo na Ptuju.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763