Črna kronika

Po hudi nesreči na dolenjski avtocesti v bolnišnici umrl še 48-letnik

Ljubljana, 19. 05. 2020 11.29 1 min branja 0

Nesreča

Po ponedeljkovi prometni nesreči na dolenjski avtocesti, v kateri je umrl 70-letni voznik osebnega avtomobila, je kasneje zaradi posledic nesreče v bolnišnici umrl tudi 48-letnik.

V ponedeljek malo po 4. uri zjutraj se je na dolenjski avtocesti zgodila huda prometna nesreča. 70-letni voznik osebnega avtomobila je vozil po levem prometnem pasu v nasprotni smeri na avtocesti iz smeri Rudnika proti Grosuplju. Čelno je trčil v vozilo 48-letnika, pri tem pa umrl.

V popoldanskih urah je v bolnišnici zaradi posledic prometne nesreče umrl tudi 48-letni voznik osebnega avtomobila, so danes sporočili s PU Ljubljana. 
 

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763