Iskalna akcija se je srečno zaključila, saj so kolesarja našli. Kolesar je v dopoldanskih urah odšel na kolesarsko turo prek Drežniških raven, planine Zaprikraj in planine Predolina. Vrnil naj bi se v Čezsočo. Ker ga do poznih popoldanskih ur še ni bilo domov, so svojci zaprosili policijo za pomoč. Pogrešanega kolesarja so našli pod planino Javoršček in ga pospremili do Čezsoče.
Na začetku tedna so bili gorski reševalci prav tako uspešni pri iskanju kolesarke iz Izlak. Našli so jo po 9-urni iskalni akciji po tolminskih hribih. Dekle je noč prebedelo sredi gozda, reševalci so po naključju slišali njene klice na pomoč.
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.