Črna kronika

Pogrešano našli na Brniku

Ljubljana, 09. 03. 2007 10.02 1 min branja 0

Vladimira Klevišar je spet doma.

Vladimira Klevišar, ki so jo pogrešali od ponedeljka, je spet varno doma. Na brniškem letališču jo je opazil policist.

Vladimira Klevišar je spet doma.
Vladimira Klevišar je spet doma.
FOTO: PU Novo mesto

V četrtek, 8. marca, je policist na letališču Brnik izsledil Vladimiro Klevišar iz Kanižarice, ki so jo pogrešali od ponedeljka, 5. marca. Na brniško letališče je prišel svojec, ki je Klevišarjevo odpeljal domov.

51-letnica, ki je psihična bolnica, je domačim dejala, da gre na zdravljenje v bolnišnico, kamor pa ni prišla. Zato so svojci obvestili policijo.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763