Črna kronika

55-letnik napadel prijateljico, občan preprečil najhujše

Maribor, 11. 09. 2016 09.40 1 min branja 0

Nasilje

55-letni moški je pred lokalom v okolici Slovenske Bistrice fizično napadel svojo prijateljico in jo poskušal zadaviti. Na srečo ji je na pomoč priskočil občan, ki se je v kritičnem trenutku nahajal v bližini. Po dejanju je moški pobegnil, a se je kasneje sam zglasil na policijski postaji.

Policija je sporočila, da so policisti Policijske postaje Slovenska Bistrica skupaj s kriminalisti včeraj v popoldanskem času obravnavali kaznivo dejanje poskusa umora, ki ga je osumljen 55-letni moški, stanujoč v Slovenski Bistrici. 

Moški je pred lokalom v okolici Slovenske Bistrice fizično napadel svojo prijateljico in jo poskušal zadaviti. To mu je preprečil občan, ki se je v kritičnem trenutku nahajal v bližini.

Po dejanju je osumljenec s kraja pobegnil, vendar se je kasneje sam zglasil na policijski postaji.

Kriminalistična preiskava še vedno poteka.

Žensko so prepeljali v UKC Maribor, kjer so ji nudili zdravniško pomoč in ni v smrtni nevarnosti.

  • Služba
  • Pravna pomoč za ceno malice
  • Nepremičnine
  • Nekdanji partner
  • Pridobite brezplačen nasvet
  • Zavarovanje pravne zaščite v prometu
  • Ali se vaša služba nikoli ne konča?
  • Družina
  • Mobing
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425