Črna kronika

Truplo v Muri

Murska Sobota, 07. 12. 2006 16.37 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

V reki Muri so odkrili moško truplo. Šlo naj bi za 44-letnika, ki najverjetneje ni umrl nasilne smrti.

Radgonski potapljači so v bližini meje z Avstrijo iz Mure potegnili truplo moškega. Kot so sporočili s Policijske uprave Murska Sobota naj bi bil umrli 44-letni moški iz Apaške doline.

Prve ugotovitve kažejo, da je 44-letnik umrl zaradi utopitve. Na truplu ni bilo znakov nasilne smrti, preiskovalni sodnik pa je odredil obdukcijo, ki bo pokazala točen vzrok smrti, so še sporočili.

Truplo so na slovenski strani meje prvi opazili avstrijski varnostni organi, ki so o tem obvestili radgonsko policijo.

  • Dogodki splošno 1
  • El amor brujo
  • 	 The Duke Ellington
  • Kronanje popeja
  • Dih zveri
  • Ennio Morricone
  • Edward Clug CLUSTER
  • Robben Ford
  • Vicente amigo
  • Večer z legendami kubanske glasbe
  • Fantom iz opere
  • Goran Bojčevski & Balkan Nuevo
  • Rade Šerbedžija
  • Od Čardaša do Valčka
  • večer Puccinijeve glasbe
  • Svetlana Zaharova
  • Dogodki splošno 2
  • Dogodki splošno 3
  • Dogodki splošno 4
KOMENTARJI (1)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

96bimBo
19. 05. 2010 06.42
jasno, da so truplo prvi opazili avstrijski policisti, saj naši policajčki čičajo v pisarnah ali avtomobilih.