
Skupina rekreativcev se je zbrala v hrvaškem mestu Švići, kjer so organizirali turnir v nogometu. Tekma pa je bila usodna za 37-letnega vratarja Alena Slivarja, je zapisano v poročilu istrske policijske uprave.
Vratar se je med strelom na njegov gol pognal za žogo. Pri tem se je nesrečno ujel za prečko, zapletel v mrežo, zatem pa je nanj padla še konstrukcija gola. Prečka mu je poškodovala glavo in hrbtenico, poškodbe pa so bile tako hude, da mu kljub takojšnji pomoči prijatelji niso mogli pomagati.
V trenutku nesreče je bilo na mestnem igrišču za dobri dve ekipi obiskovalcev, ki sicer vsako nedeljsko popoldne uživajo v nogometu.
KOMENTARJI (12)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.