Črna kronika

V dijaškem domu umrl 25-letnik

Kranj, 28. 04. 2008 08.07 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Vzrok smrti 25-letnega moškega v dijaškem domu v Kranju še ni znan. Moški je prišel na obisk k prijateljici, zjutraj pa se ni več zbudil.

V soboto, 26. aprila, so v dijaškem domu na Kidričevi ulici v Kranju našli moško truplo. Policija je z zbiranjem obvestil ugotovila, da gre za 25-letnega moškega iz območja občine Radovljica.

V večernih urah je moški prišel k prijateljici v dijaški dom. Do 2. ure sta bila budna, nato sta legla k počitku. Okoli 8.40 je prijateljica opazila, da moški ne kaže znakov življenja, zato je poklicala zdravstveno službo. Kot je za 24ur.com povedal tiskovni predstavnik Policijske uprave Kranj Huso Bakrač, na truplu niso našli znakov nasilja. O vzroku smrti pa ne morejo govoriti, saj čakajo na obdukcijsko poročilo. Policisti nadaljujejo z zbiranjem obvestil.

  • Scheppach Visokotlačni čistilnik HCE2600
  • Proklima Talni ventilator
  • Intex Montažni bazen Chevron Prism Frame
  • Zložljiv piknik voziček itStime
  • Sunfun Jakarta Gazebo paviljon Jakarta II
  • Sup Ruby
  • Kingstone Okrogli žar Bullet 57
  • Vrtni ležalnik Marissa
  • Sunfun Viseči senčnik Toskana
  • Voltomat Mobilna klimatska naprava Wi-Fi