Črna kronika

V baraki, ki je zagorela, policisti našli truplo moškega

Ljubljana, 29. 07. 2021 19.37 1 min branja 0

Policisti so v baraki našli truplo moškega.

Identiteta umrlega še ni potrjena, prav tako še ni znan vzrok smrti. Policija okoliščine dogodka še preiskuje.

Policisti so v baraki našli truplo moškega.
Policisti so v baraki našli truplo moškega.
FOTO: Aljoša Kravanja

Okoli 14.30 ure je bila Policija obveščena o požaru barake v velikosti 3 x 5 metrov na območju Polj v Ljubljani. V baraki je bilo najdeno truplo moškega, so potrdili na ljubljanski policijski upravi.

Policisti okoliščine požara ter vzrok smrti osebe, katere identiteta še ni potrjena, še preiskujejo. Več podrobnosti o okoliščinah dogodka bo tako predvidoma znanih v prihodnjih dneh.

Požar je zajel tudi drevo v neposredni bližini, pogasili so ga gasilci GB Ljubljana, navaja Uprava za zaščito in reševanje. 

Koronavirus pasica nova
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1428