Črna kronika

V Beogradu mož zažgal ženo, motiv naj bi bilo ljubosumje

Beograd, 19. 07. 2020 19.20 1 min branja 0

Policijski avtomobil v Beogradu

Iz Beograda poročajo o grozovitem umoru. Mož naj bi zažgal ženo, ki je zaradi opeklin umrla čez dva dni. Sumijo ga umora na posebno grozovit način.

Policijski avtomobil v Beogradu
Policijski avtomobil v Beogradu
FOTO: AP

Policija v Beogradu je prijela 52-letnika, ki je osumljen, da je 13. julija zažgal 66-letno ženo. Kot piše Telegraf, je ženska zaradi opeklin umrla čez dva dni. Moškega so prijeli po nekaj dneh skrivanja. 

Obravnavajo ga za kaznivo dejanje umora na posebej grozovit način. Kot sumijo, je moški svojo žrtev počakal v stavbi, kjer  je živela, pristopil do nje, jo polil z bencinom in jo nato zažgal. Motiv naj bi bil ljubosumje.                                                   

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763