Črna kronika

V čelnem trčenju umrli dve osebi, še dve pa sta huje poškodovani

Maribor, 25. 11. 2014 17.20 1 min branja 0

Nesreča pri Žerovincih - 2

Pri kraju Žerovinci sta trčili dve vozili. Pri tem sta umrli dve osebi, še dve osebi pa sta bili v nesreči huje poškodovani. Lažje sta bila poškodovana tudi dva otroka. Vse poškodovane so prepeljali v bolnišnici na Ptuju in v Rakičanu.

Nesreča pri Žerovincih - 2
Nesreča pri Žerovincih - 2
FOTO: D.M.

Ob 16. uri se je na cesti Ormož-Žerovinci izven naselja Žerovinici zgodila huda prometna nesreča. S policijske uprave Maribor so sporočili, da sta po prvih ugotovitvah dve vozili čelno trčili, ob prijavi nesreče, pa so dobili sporočilo, da so tri osebe huje poškodovane.

Nesreča pri Žerovincih - 3
Nesreča pri Žerovincih - 3
FOTO: D.M.

Na kraj so takoj odhiteli reševalci, policisti in gasilci. Slednje so potrebovali, ker je bila ena oseba ukleščena v vozilu. Dve osebi sta umrli na kraju nesreče. Še dve osebi sta bili huje poškodovani, dva otroka pa sta bila lažje poškodovana. Vse ranjene so prepeljali v splošni bolnišnici Ptuj in Rakičan.

Nesreča pri Žerovincih - 1
Nesreča pri Žerovincih - 1
FOTO: D.M.

Na kraj nesreče sta bili napoteni tudi preiskovalna sodnica ptujskega okrožnega sodišča in tamkajšnja državna tožilka. Primer so od ormoških policistov prevzeli mariborski prometni policisti.

  • slika 1
  • slika 2
  • slika 3
  • slika 4
  • slika 5
  • slika 6
  • slika 7
  • slika 8
  • slika 9
  • slika 10
  • slika 11
  • slika 12
  • slika 13
  • slika 14
  • slika 15
  • slika 16
  • slika 17
  • slika 18
  • slika19
  • Slika 20
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1420