Komisija, ki je bila ustanovljena v ta namen, bo preverila vse okoliščine dogodka, so še navedli na PU Celje. Ta je o dogodku s poročilom seznanila tudi Upravo za varno hrano, veterinarstvo in varstvo rastlin.
Na vprašanje, kaj se bo zgodilo s psom, niso odgovorili.
Je pa pred kamero stopil napadeni občan. Kot pravi, ga je pes napadel brez povoda. "Lastnik ga je sicer klical, ampak pes je šel sem ter tja, gor in dol."
Pes ga je najprej ugriznil v roko. "Najprej me je ugriznil v roko. Roko sem mu nastavil, ko je skočil proti meni. Zagrabil me je za roko in jo pošteno obdelal. Ko sem roko rešil, me je ugriznil še v nogo. Dvakrat me je ugriznil v nogo. Potem pa sem ga nekako odrinil stran."



























































