Črna kronika

V nesreči na avtocesti pri Kutini umrl 66-letni Slovenec

Zagreb, 10. 06. 2018 10.02 1 min branja 0

Hrvaška policija

Na avtocesti blizu Kutine na Hrvaškem se je v soboto zgodila huda prometna nesreča, v kateri je umrl 66-letni slovenski državljan. Nesreča se je zgodila na delu avtoceste A3, kjer promet zaradi del poteka dvosmerno po eni polovici avtoceste.

Kot je sporočila hrvaška policija, je 66-letni slovenski voznik opla astre zaradi prekratke varnostne razdalje trčil v peugeot z osiješkimi registrskimi oznakami, ki ga je pred njim vozil 42-letnik. Po silovitem trku je opel odbilo v ford mondeo z avstrijskimi tablicami, ki je pripeljal iz nasprotne strani.

Slovenski voznik je poškodbam podlegel na kraju nesreče, 35-letni voznik forda pa se je hudo poškodoval in so ga prepeljali v bolnišnico v Novi Gradiški. V osiješkem avtomobilu sta se lažje poškodovala otroka, stara devet in 15 let.
 

  • katalog
  • Set orodij
  • Električni prekopalnik
  • Vrtna hiška
  • Akustični panel
  • Drsna vrata
  • Kopalniško pohištvo
  • Visokotlačni čistilnik
  • Robotska kosilnica
  • Regal
  • bauhaus - lestev
  • akumulatorske  škarje
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1527