Črna kronika

V požaru na Irskem umrlo 10 ljudi

Dublin, 10. 10. 2015 18.46 1 min branja 0

Požar

V požaru v predmestju Dublina je umrlo deset ljudi. Vsi naj bi bili člani dveh družin. Med umrli je več otrok, mlajših od 10 let.

V požaru v predmestju Dublina je umrlo deset ljudi, med temi pet otrok, mlajših od 10 let. Pokojni naj bi bili člani dveh družin, poročajo tuji mediji.

Med mrtvimi naj bi bila oče in mama ter njunih pet otrok, med temi komaj šestmesečna deklica. Še štiri osebe so bile poškodovane. 

Številni so na kraju tragedije položili cvetje:

Požar je izbruhnil v naselju stanovanjskih prikolic v Carrickminesu, družini naj bi tam živeli že dve desetletji. Požar je izbruhnil ponoči in je ljudi tako ujel med spanjem.

Policija je zaprla območje, nekateri ugibajo ali je šlo za požig. Preiskava je otežena, ker je območje povsem uničeno. 

  • slika 1
  • slika 2
  • slika 3
  • slika 4
  • slika 5
  • slika 6
  • slika 7
  • slika 8
  • slika 9
  • slika 10
  • slika 11
  • slika 12
  • slika 13
  • slika 14
  • slika 15
  • slika 16
  • slika 17
  • slika 18
  • slika19
  • Slika 20
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1420