Črna kronika

FOTO: Prevozil stop znak in povzročil trčenje

Kamnik, 22. 12. 2013 13.01 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Na cesti Mengeš-Duplica pri Kamniku se je zgodila prometna nesreča, v kateri so bila udeležena tri vozila, poškodovane so bile tri osebe.

Policijska uprava Ljubljana je bila o nesreči obveščena okoli 11.45 ure. Policisti so sporočili, da je voznik osebnega vozila znamke Honda vozil po lokalni cesti iz smeri Most proti Mengeškem polju, pri tem zapeljal v križišče kljub znaku stop. S tem je zaprl pot voznici osebnega vozila znamke Opel, s katero sta trčila. Takrat je iz smeri Mengša proti Kamniku pripeljal še voznik osebnega vozila znamke Suzuki, ki je v izogib trčenju zapeljal z vozišča.

V nesreči je voznik honde utrpel hude poškodbe, voznica opla in njena sopotnica pa lažje telesne poškodbe. Vse tri osebe so bile odpeljane v Klinični center Ljubljana. Zaradi nesreče je bila cesta nekaj časa zaprta za ves promet.

  • Igra Ena več
  • beep-boop figurica
  • dollhouse
  • Pandica gabby
  • kinetični pesek
  • hiša set dora
  • Squishy maker
  • vesoljska raketa
  • kimmon
  • otroci proti staršem
  • Resnica ali laž
  • Gasilsko vozilo smrkci
  • Paw patrol
  • avtobus
  • Žerjav rubblecrew