Črna kronika

Vlak zbil moškega ob progi

Novo Mesto, 26. 04. 2011 19.55 1 min branja 0

Slovenska policija - 3

Pri kraju Muhaber je vlak zbil moškega, ki je stal ob progi. Strojevodja vlaka, ki je vozil na relaciji Novo mesto−Ljubljana, je moškega poskušal opozoriti z zvočnim signalom, a ta se ni odzval.

Policisti policijske uprave Novo mesto so bili ob 18.16 obveščeni, da se je pri kraju Muhaber v občini Novo mesto zgodila železniška nesreča.

Po prvih zbranih obvestilih je strojevodja vlaka, ki je vozil potniški vlak na relaciji Novo mesto−Ljubljana, ob desni strani proge opazil osebo, ki se kljub opozorilnim zvočnim signalom ni odzivala, je povedala predstavnica za stike z javnostmi iz PU Novo mesto Alenka Drenik. Vlak je moškega zbil in ta je umrl na kraju nesreče. Identiteta umrlega še ni znana.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763