Črna kronika

Voznik začetnik z mercedesom divjal po gorenjski avtocesti

Kranj, 28. 06. 2026 19.16 pred 48 minutami 1 min branja 2

Hitrost

Gorenjski policisti so na avtocesti obravnavali 20-letnega voznika začetnika iz Avstrije, ki je vozil s hitrostjo 203 kilometre na uro. Začasno so mu odvzeli vozniško dovoljenje in mu odredili pridržanje.

20-letnik je na odseku Lesce–Lipce, kjer je hitrost omejena na 110 kilometrov na uro, najvišjo dovoljeno hitrost prekoračil za 93 kilometrov na uro.

Z obdolžilnim predlogom so ga privedli k dežurni sodnici pristojnega okrajnega sodišča, ki mu je izrekla 1200 evrov globe in devet kazenskih točk, poleg tega pa še ukrep prepovedi uporabe tujega vozniškega dovoljenja na ozemlju Slovenije za šest mesecev.

Pretepi, grožnje, spori in par, ki je razgrete strasti potešil kar pred hotelom

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI2

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

txoxnxy
28. 06. 2026 20.14
A ni to diskriminacija domačinov , ki plačujemo davke in dajatve po pol leta pa še na šolo vožnje bočno parkirat ker si stopil preveč na gas tujcu pa po pol leta vse zapade polovičko pa ponavadi vsak takoj kešira.
abc123def456
28. 06. 2026 20.04
v avstriji bi bil DRAZZJE. je ze vedel zakaj je sel sem se malo peljati. danes se je pac precenil....
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763