Črna kronika

Zaprlo se mu je padalo, z višine zgrmel na tla ter umrl

Tolmin, 28. 06. 2026 09.52 pred 1 uro 1 min branja 0

Padalec v zraku

Na Tolminskem se je smrtno ponesrečil madžarski padalec, ki se mu je sredi leta zaprlo padalo, zaradi česar je zgrmel na tla. Pri tem je utrpel tako hude poškodbe, da je umrl na kraju, so sporočili iz novogoriške policijske uprave.

Nesrečo padalca so policisti Policijske postaje Tolmin obravnavali v soboto. Državljan Madžarske je skupaj s prijatelji s padalom vzletel na Kobali, po približno pol ure leta pa se mu je padalo zaprlo, zaradi česar je z neznane višine padel na tla oziroma pašnik, kjer je podlegel poškodbam.

Policisti so na kraju opravili ogled kraja, zdravnik zdravstvenega doma Tolmin pa je na kraju potrdil smrt madžarskega državljana.

Voznik začetnik pijan trčil v podporni zid stanovanjske hiše

Zagorelo na ljubljanski železniški postaji

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763