Črna kronika

Zaradi neprilagojene hitrosti trčil v tovornjak, ranjenih šest oseb

Smednik, 02. 08. 2017 09.39 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Na avtocesti proti Obrežju se je pri izvozu Smednik zgodila prometna nesreča. 31-letnik iz Italije je zaradi neprilagojene hitrosti izgubil oblast nad vozilom in trčil v zadnji del tovornega vozila. Lažje poškodovanih je šest oseb.

S Policijske uprave (PU) Novo mesto so sporočili, da se je v torek malo pred 21. uro na avtocesti v smeri proti Obrežju pri izvozu Smednik zgodila prometna nesreča.

"Novomeški prometniki so opravili ogled, zbrali obvestila in ugotovili, da je 31-letni voznik osebnega avtomobila iz Italije zaradi neprilagojene hitrosti izgubil oblast nad vozilom in trčil v zadnji del tovornega vozila, ki ga je vozil 33-letni voznik iz Bosne in
Hercegovine
," je povedala Alenka Drenik s PU Novo mesto. 

Oba poškodovana voznika in štiri potnike v osebnem avtomobilu so reševalci odpeljali v bolnišnico. Vsi naj bi utrpeli lažje poškodbe.

  • Splača se
  • deluxe_bao_buns
  • kraljeve_kozice
  • hrustljava_raca
  • deluxe pinsa
  • Splača se
  • Deluxe sladica v lončku
  • cokoladne_tortice
  • losos_v_listnatem
  • sladica_pastel_de_nata
  • Splača se
  • black angus
  • suha_salama
  • hrustljavi_prigrizki
  • Splača se
  • polnjeni tortelloni
  • polnjeni ravioli
  • sladica v kozarčku
  • mortadela
  • cheescake_desert
KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.