Črna kronika

Zaradi posledic prometne nesreče v bolnišnici umrla 80-letna peška

Celje, 03. 07. 2021 16.30 1 min branja 0

Policija, splošna

Zaradi posledic prometne nesreče, ki se je v Celju zgodila 29. junija, je umrla 80-letna peška, so sporočili s Policijske uprave Celje. To je letos enajsta smrtna žrtev prometnih nesreč na območju celjske policijske uprave.

Celjski policisti so spomnili, da je peška 29. junija v večernih urah z dvorišča stanovanjske hiše na Trnoveljski cesti v Celju stopila v trenutku, ko je iz smeri Ceste v Trnovlje proti Cesti na Ljubečno pripeljal 29-letni voznik osebnega vozila, ki mu kljub umikanju v levo trčenja ni uspelo preprečiti. Hudo poškodovano peško so z reševalnim vozilom odpeljali v celjsko bolnišnico, kjer je v petek poškodbam podlegla.

Policisti ob tem vse udeležence cestnega prometa opozarjajo, naj bodo v teh vročih poletnih dneh v prometu še posebej strpni in previdni.

  • vrtiljak sola 1
  • vrtiljak sola 2
  • vrtiljak sola 3
  • vrtiljak sola 4
  • vrtiljak sola 5
  • vrtiljak sola 6
  • vrtilka sola 7
  • vrtiljak sola 8
  • vrtiljak sola 9
  • vrtiljak sola 10
  • vrtiljak sola 11
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1897