Črna kronika

Zdrsnil v globino

Preddvor, 05. 03. 2007 10.17 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 2 min

Pogrešanega moškega iz Preddvora so našli mrtvega. Umrl naj bi zaradi poškodb glave, ki jih je utrpel pri padcu.

Policisti so ugotovili, da je pogrešani pri padcu utrpel poškodbe glave in druge poškodbe, zaradi katerih je po vsej verjetnosti na kraju nesreče umrl
Policisti so ugotovili, da je pogrešani pri padcu utrpel poškodbe glave in druge poškodbe, zaradi katerih je po vsej verjetnosti na kraju nesreče umrl FOTO: E plus

Operativno-komunikacijski center Policijske uprave Kranj je bil v nedeljo dopoldne obveščen, da je bilo na planinski poti med Mačami in Kališčem najdeno moško truplo. Policisti so z ogledom kraja in zbiranjem obvestil ugotovili, da je mrtvi 60-letni Jože Vidmar z Zgornje Bele v občini Preddvor, ki je bil pogrešan vse od 14. januarja in ga policisti ter gorski reševalci kljub obsežni akciji, v kateri so sodelovali tudi helikopter in reševalni psi, niso uspeli najti.

Kot so sporočili s Policijske uprave Kranj, so policisti z ogledom kraja dogodka ugotovili, da je Vidmar padel po pobočju in zdrsnil približno 250 metrov nižje, kjer je obležal, ujet v kotanji za vejo. Pri padcu je utrpel poškodbe glave in druge poškodbe, zaradi katerih je po vsej verjetnosti na kraju nesreče umrl. Kot je za 24ur.com povedal tiskovni predstvanik PU Kranj Zdenko Guzzi, naj ne bi šlo za nasilno smrt.

Umrlega so s helikopterjem Slovenske vojske pripeljali v dolino, nato pa v mrliške vežice v Kranju. Dežurna zdravnica zdravstvenega doma Kranj, ki je opravila ogled trupla, je odredila sanitarno obdukcijo, s pomočjo katere bo ugotovljen točen vzrok smrti.

Policisti bodo po izvedenih vseh ukrepih o nesreči podali poročilo na Okrožno državno tožilstvo v Kranju.

  • Vrtna garnitura Fiesta
  • Bencinska kosilnica PowerED
  • Žar na oglje Sunset
  • Letna kuhinja Too much
  • Sensum Lounge set
  • Paviljon Lucca 4x3m
  • Senčnik Toscana
  • Vrtni ležalnik Diana
  • Akumulatorska kosilnica Scheppach
  • Robotska kosilnica Worx
  • Nadstrešek Andy
  • Makita set orodij

KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.