Gospodarstvo

Torinskega avtomobilskega sejma ne bo

Torino, 19. 02. 2002 00.00 1 min branja 0

image (28)

Mednarodni avtomobilski sejem v italijanskem Torinu letos prvič po sto letih ne bo odprl svoja vrata.

Razlog za odpoved sejma, ki tradicionalno poteka med 25. aprilom in 5. majem, je premajhno zanimanje avtomobilskih proizvajalcev za razstavljanje v Torinu in previsoki stroški, ki so s tem povezani, so sporočili organizatorji sejma.

Omenjena odpoved je precejšen šok za mestne oblasti, saj je sejem postal mestni simbol, kljub temu pa se Torinčani strinjajo, da bi bil brez sodelovanja nekaterih najbolj znanih avtomobilskih proizvajalcev sejem osiromašen in nezanimiv.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763