Gospodarstvo

Varčevalci za prekinitev odnosov

Sarajevo, 24. 09. 2005 14.02 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Združenje za zaščito deviznih varčevalcev v BiH od vlade zahteva prekinitev odnosov s Slovenijo.

Združenje je upravni odbor zadolžila, naj o težavah deviznih varčevalcev v BiH obvesti Varnostni svet Združenih narodov
Združenje je upravni odbor zadolžila, naj o težavah deviznih varčevalcev v BiH obvesti Varnostni svet Združenih narodov FOTO: POP TV

Združenje za zaščito deviznih varčevalcev v BiH bo predsedstvu in vladi Bosne in Hercegovine predložilo zahtevo za prekinitev diplomatskih odnosov BiH s Slovenijo ter Srbijo in Črno goro, pa tudi za prepoved uvoza izdelkov iz teh držav v BiH, so se na današnji izredni skupščini v Sarajevu odločili predstavniki omenjenega združenja.

Za to naj bi se odločili zaradi zavračanja Slovenije in SČG, da državljanom BiH vrnejo devizne vloge v nekdanji Ljubljanski banki, Jugobanki, Investicijski banki Beograd, Jugoslovanski izvozno-kreditni banki Beograd in Poštni hranilnici.

Skupščina omenjenega združenja je ob tem upravni odbor tudi zadolžila, naj o težavah deviznih varčevalcev v BiH obvesti Varnostni svet Združenih narodov.

  • Scheppach Visokotlačni čistilnik HCE2600
  • Proklima Talni ventilator
  • Intex Montažni bazen Chevron Prism Frame
  • Zložljiv piknik voziček itStime
  • Sunfun Jakarta Gazebo paviljon Jakarta II
  • Sup Ruby
  • Kingstone Okrogli žar Bullet 57
  • Vrtni ležalnik Marissa
  • Sunfun Viseči senčnik Toskana
  • Voltomat Mobilna klimatska naprava Wi-Fi