Znanost in tehnologija

CeBIT tudi v ZDA

New York, 21. 06. 2003 00.00 1 min branja 0

image (28)

Največji evropski tehnološki »dogodek« se je letos prvič preselil tudi na drugo stran Atlantika.

Obiskovalci, kot tudi razstavljalci, katerih je bilo skoraj 400, sprva niso vedeli kaj pričakovati. Čeprav naj bi bil CeBIT predvsem poslovno orientiran, je bilo predstavljenih kar nekaj stvari namenjenih zabavi in potrošniškemu okolju. Končno število obiskovalcev se giblje nekje okrog 15.000, kar je precej manj od sprva pričakovanih 40.000.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763