Znanost in tehnologija

Popularne slušalke Bluetooth

Washington, 23. 06. 2006 11.23 1 min branja 0

image (28)

V letu 2005 se je število prodanih slušalk Bluetooth skoraj potrojilo in doseglo 33 milijonov prodanih enot.

Raziskovalno podjetje Strategy Analytics je v svoji raziskavi ugotovilo, da se je v letu 2005 število prodanih slušalk Bluetooth skoraj potrojilo in doseglo 33 milijonov prodanih enot.

Analitsko podjetje predvideva, da bodo prihodki od prodaje v letu 2007 dosegli 2 milijardi USD, s čimer bodo slušalke Bluetooth postale najpomembnejši dodatek za mobilne telefone.

Največji ponudniki slušalk so Motorola, Jabra in Plantronics, ki skupaj predstavljajo 57 odstotkov celotnega trga.

  • kosilnica
  • katolog 3
  • vrtne škarje
  • vrtna cev
  • čistilnik
  • katalog2
  • nosilec
  • sesekljalnik vej
  • vrtni hidrofor
  • žaga
  • katlog 1
  • slušalke
  • stolček
  • brusilnik
  • 15
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1820