Špica bo na Symbolovem razstavnem prostoru predstavila svoje najnovejše dosežke pri sistemu za podporo mobilni osebni prodaji Frontman ter pri sistemu za evidenco prisotnosti in nadzor pristopa Time&Space.
»Letos poskušamo na zahodnoevropski trg prvič prodreti skozi Symbolovo partnersko mrežo. Z lastno blagovno znamko smo do sedaj poleg regije Adriatic uspeli predvsem v arabskem svetu, medtem ko je v Zahodni Evropi potrebno uporabljati drugačna orodja,« je dejal Tone Stanovnik, direktor podjetja Špica International. »Letošnjo prisotnost na CeBIT-u smo zato osredotočili na predstavitev naših vertikalnih rešitev z uporabo naprednih Symbolovih naprav.«
Špica je letos pridobila naziv Symbol Premium Plus Partner, s čimer se uvršča med prvih deset Symbolovih partnerjev z dodano vrednostjo v Evropi, ki s svojimi rešitvami spodbujajo prodajo Symbolove strojne opreme.
»V Špici se zavedamo, da je programska oprema gonilo prodaje strojne opreme. Zato želimo tudi s pomočjo udeležbe na Symbolovem razstavnem prostoru vzpostaviti partnerski odnos s Symbolovimi partnerji v Evropi, da bi prek njih prišli do integracije naše programske opreme s Symbolovo strojno opremo,« je še povedal Stanovnik.
Špica bo na sejmu kot svojo glavno novost predstavila delovanje programskega paketa Time&Space na novih stacionarnih terminalnih Symbol MK2000 (mikro kiosk) ter sistem za podporo mobilni osebni prodaji, ki združuje Špicin programski paket Frontman in Symbolove ročne terminale serije PDT8000.