Golf

Kopitar Kralj tudi v golfu

Bled, 31. 05. 2010 08.30 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min
Avtor
Besedilo in foto: Mirko Kunšič
Komentarji
0

Anže Kopitar se v teh dneh nahaja v Sloveniji, kjer si polni baterije pred naslednjo naporno sezono v ligi NHL. Med njegove najljubše dejavnosti v prostem času pa sodi igranje golfa.

Leto dni je, kar je Gregor Vidmar v blejski GK povabil Anžeta Kopitarja, brata Rodmana in Goličiča. Kopitarjeva močna levica je bila v sredo na turnirju za hendikep dovolj natančna, da je žogica pristala z enim udarcem v deseti luknji.

Hole in one je že dvanajsti na tej luknji v zgodovini blejskega Kraljevega golf igrišča, kjer bo odslej s svojo tablico in datumom o tem podvigu kraljeval tudi Anže Kopitar – Kopi.

V skupini z njim sta igrala tudi Marcel Rodman in Jaka Vidmar, ki je turnir zaključil z 69 ali štirimi udarci pod parom igrišča.

Vse to pomeni, da je ekipa vzdrževalcev igrišča Bled vrhunsko pripravila igrišče.

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.

KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.