Slovenija

Adria v 11 mesecih povečala število potnikov

Ljubljana, 03. 01. 2000 15.22 1 min branja 0

image (28)

Slovenski letalski prevoznik Adria Airways je v 11 lanskih mesecih v primerjavi z enakim obdobjem leta 1998 prepeljal za 12 odstotkov več potnikov. Lani se tako Adriina letala do decembra prepeljala 732.384 potnikov. V istem obdobju pa so v Adrii za deset odstotkov povečali tudi prevoze tovora in v 11 mesecih prepeljali 3705 ton tovora.

Adria je v 11 mesecih na rednih progah opravila 10.064 poletov in prepeljala 516.727 potnikov, na čarter progah pa 2678 poletov in prepeljala 215.657 potnikov, so sporočili iz Adrie.

Sredi januarja bodo v Adrii uvedli še tretji dnevni polet na progi Ljubljana-Frankfurt-Ljubljana, s katero bodo omogočili boljše povezave s poleti nemške letalske družbe Lufthansa na in iz drugih kontinentov. Adriina letala, ki so doslej v Frankfurt in nazaj letela zjutraj in zvečer bodo do konca marca 2000 v Frankfurt in nazaj letela še sredi dneva, so še sporočili iz Adrie.

  • Bauhaus - naslovna slika
  • Bauhaus - bencinski prekopalnik
  • Bauhaus - razvlažilnik zraka
  • Bauhaus - markiza
  • Bauhaus - kotna tuš kabina
  • Bauhaus - visoka greda
  • Bauhaus - prezračevalnik trate
  • Bauhaus - robotska kosilnica
  • Bauhaus - zemlja za trato
  • Bauhaus - vrtni set
  • Bauhaus - žar
  • Bauhaus - prekucnik
  • Bauhaus - paviljon
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1564