Slovenija

Atlantic Grupa napoveduje za 60 milijonov evrov dodatnih vlaganj v Sloveniji

Rogaška Slatina, 03. 06. 2026 19.39 pred 6 dnevi 1 min branja 3

Atlantic Grupa

Deset milijonov evrov za novo polnilnico Donata, nova delovna mesta in ambiciozni načrti za Pomurje. Hrvaška Atlantic Grupa napoveduje za 60 milijonov evrov dodatnih vlaganj v naši državi. Kaj pa od nove vlade pričakuje eden največjih investitorjev v državi?

  • naslovnica   junij
  • Prenosna klimatska naprava
  • Balkonsko pohištvo
  • Žar na oglje
  • Ventilator
  • Sup
  • Robotska kosilnica
  • Plinski žar
  • Montažni bazen
  • Masažni bazen
  • Lounge pohištvo Deia
  • Inverterska klimatska naprava
KOMENTARJI3

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

galeon
04. 06. 2026 10.53
Investitor pričakuje od vlade samo denar in nič drugega. Tako kot revoz in ostali. Spokajo naj se.
SDS-NSi-Butale
03. 06. 2026 21.42
Slovenska sramota. Razprodali vse. Ljudje, ki so to omogočili se še vedno svaljkajo po parlamentu brez občutka krivde in sramu. Omogočili so tajkunizacijo. Pobirali provizije. Nacionalni interes ni obstajal. S r a m o t a!
ap100
03. 06. 2026 21.44
prodali so levi, in ker so desni prišli na oblast se lažje odloča za nove investicije
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1758