Slovenija

Belokranjci ogorčeni nad žičnato ograjo: ' Če bo ograja ostala, se lahko poslovimo od turizma'

Ljubljana, 02. 12. 2015 19.15 1 min branja 0

Žica

V Beli krajini so besni. Čeprav pri njih v Slovenijo ni vstopil niti en begunec, te dni ob Kolpi pospešeno raste žičnata ograja. Na Vinici sploh ni več mogoče priti do reke, ki je njihov skoraj edini vir zaslužka. Če bo ograja ostala, se lahko poslovimo od turizma, zapremo kampe in se prijavimo na zavod za zaposlovanje, se jezijo.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763