Slovenija

Biti strokoven ni dovolj

Ljubljana, 02. 06. 2015 11.36 1 min branja 5

Kirurg

Pogovoriti se z bolnikom, ga spobdujati, bodriti, vzpostaviti z njim pristen odnos, je osnova za uspešno zdravljenje. Še posebej to velja za bolnike na onkološkem inštitutu, ki se soočajo z najtežjimi diagnozami. Zato štiri društva že drugo leto organizirajo akcijo Znanilci upanja, v kateri zbirajo najboljše zdravstveno osebje.

Poglavja:
  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI5

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

BŠK
03. 06. 2015 09.59
Čedalje slabše stanje na tem oddelku. Dovoza ni, ko pripeljem/odpeljem stranko/pacienta moram ustaviti ter ga še usmerjati in klicati osebje, ki pa nikoli ne pride Nič ni nikjer označeno! Namesto 4 oseb vse počne 1 sama oseba!Da o tem kako so natlačeni kot sardine ne zgubljam besed!Slabše poskrbljeno kot za ilegalce!
User1165123
03. 06. 2015 01.20
Odkar je Cerar na oblasti se stanje izboljšuje.... Imamo nov oddelek za hematologijo, Onkološki inštitut se sanira, smo na pravi poti.... AVE CERAR!!!
Biofanatik
03. 06. 2015 06.54
Youneed
02. 06. 2015 16.55
Pediatri imajo še posebej teško nalogo. Po eni strani so zaupniki staršev, po drugi so ovaduhi, če starši otrok ne cepijo. Zanimivo, da se tej dvojni vlogi javno ni uprl še noben zdravnik.
ROMELS
02. 06. 2015 12.14
Res je, da strokovnost ni dovolj ampak moraš biti tudi še lump, fakin, pokvarjenec.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763