Slovenija

Bo zmanjkalo medu?

Ljubljana, 26. 06. 2012 18.01 1 min branja 7

Čebelnjak

Letošnje leto je za slovenske čebelarje katastrofalno. Večina namreč še ni stočila niti kilograma medu. Številni morajo za obstoj svojih panjev čebelam dodajati hrano. In takšne slabe letine nekateri ne pomnijo že 50 let.


 

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI7

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User760118
27. 06. 2012 09.27
mali butalec govori resnico,!!
User760118
27. 06. 2012 09.27
preberte si mal, pozanimajte se...
User717565
26. 06. 2012 20.13
Vtipkaj v Googla: Poljski čebelarji so uspešno dosegli prepoved gso koruze ki je odgovorna za poboj čebel -in si preberi, kaj se v resnici dogaja. Sedaj so že čebele začeli zastrupljati, da le-te ne pridelajo zadostne količine meda in tako nam potem korporacije prodajajo gensko-spremenjen v laboratoriju zdravju škodlijv med. Med je 10krat boljše zdravilo proti prehladu (plus limona seveda), kot pa farmacevtske tablete. In če nebo meda, potem boš prisiljen kupovati tablete. Resnica počasi prihaja na dan.
User508468
26. 06. 2012 19.11
sej špar je bogato založen z medom iz fabrike...
on_solid_ground
26. 06. 2012 19.54
daj ne nori :D
User528019
26. 06. 2012 19.54
letos je zaenkrat resnično katastrofa. Večina upa vsaj sedaj na nakaj kostanja, da bi pokrili vsaj del stroškov, ki so že nastali in še rastejo. Naj medi
User508468
26. 06. 2012 20.33
tam kjer kostanja ni šiškarica načela...
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763