Slovenija

'Dokazov o nezakonitem delu policije ni'

Ljubljana, 16. 06. 2011 19.17 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Senat Okrožnega sodišča v Ljubljani je zavrnil zahtevo za preiskavo, ki sta jo zoper kriminaliste zaradi njune aretacije vložila Zidar in odvetnik Penko. Ta je prepričan, da so jima kriminalisti nezakonito odvzeli prostost.

 

 

  • Splošen
  • Goran Bojčevski
  • Rade Šerbedžija
  • Svetlana Zaharova
  • Od čardaša do valčka
  • Večer Puccinijeve glasbe
  • Hamo
  • Vlado Kreslin
  • Trip to Las Vegas
  • Orkester Sv. Cecilija
  • Tosca
  • Nesrečniki
  • Otello
  • Maksim Vengerov
  • Martha Argerich
  • Dunajski filharmoniki
KOMENTARJI (6)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

Jethro
17. 06. 2011 10.31
'Dokazov o nezakonitem delu policije ni' Odlično, zdaj pa dalje do obsodbe...bo penzijo dobil v obliki lepe celice s pogledom na beton in tremi toplimi dnevnimi obroki...glede na izkušnje iz gradbeništva, pa si bo lahko celico malo po svoje opremil, več kot to, kaj še želi :)
User450337
17. 06. 2011 06.50
Penko kdaj boš pa za Orion odgovarjal?????
Daro-Martin Jan?ar
16. 06. 2011 21.42
veljaki pač, ki imajo denar
User500397
16. 06. 2011 21.24
Večina državljanov ne ve, da ob pritožbah proti policajem ter kriminalistom, Ministrstvo za notranje zadeve skliče nekakšen sestanek, ki mu pravijo senat, n katerem poleg žrtve policijskega nasilja, sedijo sami policaji. Lahko se postavite na glavo, lahko prinesete s sabo za šleper dokazov, lahko cel svet nedvoumno potrdi, da je zdajle pri nas večer in ne jutro, pa ne morete zmagati. In mi da nismo policijska država? Državljanom Slovenije bi prihranili veliko nepotrebnega trpljenja, policaji pa sebi sramote, če bi to enostavno tako povedali.
User444009
16. 06. 2011 20.41
Pustite ga v penzijo! Zdaj je čas na malih podjetnikih da začnejo graditi karijero.
User715344
16. 06. 2011 20.04
sodišče gor al dol... zidar, zafural si sct, pa za takega meniđerja si se imel, ovca nesrečna....