Slovenija

Glasbena nedelja z Janezom Lotričem

Ljubljana, 26. 03. 2000 20.25 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

V okviru Glasbenih nedelj v Unionu bo prihodnjo nedeljo, 2. aprila, v Modrem salonu Grand hotela Union nastopil svetovno znani tenorist Janez Lotrič.

Tenorist Janez Lotrič bo v Modrem salonu ob spremljavi pianistke Alenke Šček Lorenz pel odlomke iz Offenbachove opere Hoffmanove pripovedke. Z njim in z maestrom Urošem Lajovcem se bo pogovarjal skladatelj in glasbeni kritik Pavel Mihelčič.

Janez Lotrič je leta 1980 v ljubljanski operi debitiral kot Nemorino v Donizettijevi operi Kapljice za ljubezen, vendar takrat še ni slutil, da se mu bodo ob koncu stoletja odpirala vrata dunajske in pariške opere, in ni vedel, da bodo njegov glas tako pomembni operni poznavalci kot je John Steane primerjali z legendo opernih tenorjev - Enricom Carusom, je zapisano v vabilu.

  • Bauhaus katalog
  • Makita set orodij
  • Cubes hladnilnik
  • figura božiček
  • Božično drevo
  • Led figurica
  • Božična razsvetljava
  • Akustični panel
  • Konvektorski grelnik
  • Kopalniško pohištvo
  • Svetlobna veriga
  • Zložljivi podest
  • Božične krogle