Slovenija

Gneča na cestah

Ljubljana, 30. 08. 2003 00.00 1 min branja 0

Ceste

Tudi zadnji počitniški konec tedna na slovenskih cestah nastajajo daljši zastoji, in sicer v smeri proti Gorenjski. Več o stanju na cestah v rubriki <a href= http://24ur.com/naslovnica/prometneinformacije/ceste/index.php target=_blank>ceste</a>.

Tudi zadnji počitniški konec tedna zaznamujejo zastoji na cestah
Tudi zadnji počitniški konec tedna zaznamujejo zastoji na cestah
FOTO: POP TV

Na cesti Jesenice – Kranj, odsek Radovljica - Črnivec – Naklo je povečan promet, zato nastajajo daljše kolone. Na cesti Naklo – Ljubljana, odsek Brnik – Vodice je nastal zastoj na cestninski postaji Torovo v obe smeri, kolona vozil je dolga 2,5 kilometra. Na cesti Ljubljana - Blagovica, odsek Krtina - Kompolje je zastoj na koncu avtoceste. Kolona vozil je dolga 3 kilometre.

Na mejnem prehodu Obrežje je povečan promet osebnih vozil pri vstopu, čakalna doba je 40 minut. Na mejnem prehodu Gruškovje pa je čakalna doba za osebna vozila pri vstopu 1 ura.

Na cesti Strmec - Mangart je zaradi zemeljskega plazu popolna zapora ceste. Obvoza ni.

  • 00
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1615