Slovenija

Janša proti Kacinu

Ljubljana, 03. 12. 2002 00.00 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Član odbora DZ za zunanjo politiko Janez Janša (SDS) je ostro protestiral zaradi izjav predsednika odbora Jelka Kacina (LDS) po petkovi zaprti seji odbora, na kateri so razpravljali o pogajalskem svežnju, ki ga je dansko predsedstvo EU ponudilo Sloveniji.

Janez Janša
Janez Janša FOTO: 24ur.com

Janša je zatrdil, da odbor na omenjeni seji ni sprejemal nobenih ocen in zaključkov, o čemer je po seji v pogovoru z novinarji govoril Kacin. Ta je na današnji seji dejal, da bo lahko na Janševe očitke odgovoril, potem ko bo natančno preučil poročanje medijev o zadevi.

Janša je zahteval, naj Kacin svojo izjavo demantira oziroma naj dokaže, da je odbor res sprejel ocene, o katerih je govoril v svoji izjavi. Dodal je še, da je Kacinovo ravnanje "nedopustna manipulacija".

  • Igra Ena več
  • beep-boop figurica
  • dollhouse
  • Pandica gabby
  • kinetični pesek
  • hiša set dora
  • Squishy maker
  • vesoljska raketa
  • kimmon
  • otroci proti staršem
  • Resnica ali laž
  • Gasilsko vozilo smrkci
  • Paw patrol
  • avtobus
  • Žerjav rubblecrew