Slovenija

Je Poljak nezakonito v priporu?

Ljubljana, 31. 05. 2013 19.07 1 min branja 4

Zapornik

Mariborsko višje sodišče po 10 dneh še ni odločilo o pritožbi glede Poljaka, ki se je znašel v obtožnici ob Hildi Tovšak. Poljak je v priporu že tri mesece, in to kljub odločitvi vrhovnega sodišča, da se sklep o odreditvi pripora razveljavi.

Mariborsko višje sodišče po 10 dneh še ni odločilo o pritožbi glede Poljaka, ki se je znašel v obtožnici ob Hildi Tovšak. Poljak je v priporu že tri mesece, in to kljub odločitvi vrhovnega sodišča, da se sklep o odreditvi pripora razveljavi.

  • Mercator - Freeon Toby Plus
  • Mercator - Sierra Freeon
  • Mercator - Mam
  • Mercator - Gillette in Venus
  • Mercator - Creme Supreme
  • Mercator - Nivea Cellular
  • Mercator - darilne garniture
  • Mercator - Palmolive
  • Mercator - Schauma
  • Mercator - Sensodyne
  • Mercator - Pampers
  • Mercator - Axe
  • Mercator Pika
KOMENTARJI4

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

Darko32
31. 05. 2013 20.29
Tukaj popolnoma verjamem temu odvetniku in menim, da je sedaj potrebno narediti hitre ukrepe in vse, ki so malomarno delali zapreti in ključe zmetati na prvo pošiljko za železarno Jesenice.
pgdpgd
31. 05. 2013 20.06
tale naša zakonodaja je vredna en.....Vse razveljavit in naredit obstoječe stanje izpred 25 let,pa da vidmo heroje lopovske. Zakoni morajo bit kratki in jedrnati,ne pa s tremi stranmi podzakonov in drobnega tiska,kjer sodniki in tožilci poiščejo tisto kar jim paše..ponavadi spisano lopovom na roke.
I G N O R A N T
31. 05. 2013 19.43
Nazadnje bomo ugotovili da so bili mb protestniki politicni zaporniki
Darko32
31. 05. 2013 20.29
Saj so politični zaporniki in to je dejstvo, pa naj bodo levi ali desni. V MARIBORU IMAMO PRVE POLITIČNE ZAPORNIKE V SAMOSTOJNI SLOVENIJI.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1534