Slovenija

Kako do več naravoslovcev?

Ljubljana, 31. 01. 2006 20.38 1 min branja 0

16092843

Vlada je v šolstvu napovedala zasuk k naravoslovno-tehničnim študijem. Oba šolska ministra skušata to doseči z omejitvijo vpisa na gimnazijah in družboslovnih fakultetah.

Vlada je v šolstvu napovedala zasuk k naravoslovno-tehničnim študijem. Oba šolska ministra skušata to doseči z omejitvijo vpisa na gimnazijah in družboslovnih fakultetah.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763