Veliki senat Okrožnega sodišča v Celju, ki mu je predsedoval okrožni sodnik Milko Škoberne, je najvišjo kazen prisodil Kristijanovemu mlajšemu bratu Konradu Kameniku. Obtožnica ga je bremenila dveh nadaljevanih kaznivih dejanj neupravičene proizvodnje in prometa z mamili. Za eno kaznivo dejanje mu je senat izrekel tri leta, za drugo pa pet let zapora, ki jih je nato združil v enotno kazen sedem let in deset mesecev zapora.
Kristijanu Kameniku in Sašu Fijavžu so prisodili pet let zaporne kazni, Alojzu Založniku tri leta, Kristijanovi in Konradovi sestri, Klavdiji Kamenik pa so prisodili enoletno zaporno kazen. Njena vloga v kriminalni združbi je bila sicer minimalna, saj je bila obtožena le pomoči pri kaznivem dejanju neupravičene proizvodnje in prometa z mamili, zato ji je senat tudi prisodil najnižjo možno kazen.
Veliki senat je vsem štirim obsojencem tudi podaljšal pripor zaradi ponovitvene nevarnosti, Kristijanu Kameniku pa so pripor podaljšali ne le zaradi ponovitvene nevarnosti, temveč tudi zaradi begosumnosti.
Škoberne je v obrazložitvi sodbe še dejal, da zaupa v delo slovenske policije in pravosodja, ki sicer svojega dela nista opravila idealno, vendar zakonito. To pomeni, da so bili vsi policijski ukrepi, tajno prisluškovanje in snemanje kriminalne združbe, zakoniti. Obramba pa je ves čas obravnave zatrjevala, da so bile tajne policijske metode, na katerih je temeljila obtožnica in zdaj tudi sodba, nezakonite. Vsi zagovorniki se bodo na sodbo pritožili, tožilka iz skupine za posebne zadeve Branka Zobec Hrastar pa je z izrečenimi kaznimi zadovoljna.