Slovenija

Lep uspeh slovenskih ritmičark

Budimpešta, 21. 05. 2000 19.51 1 min branja 0

image (28)

Slovenske ritmične gimnastičarke so se dobro odrezale na mednarodnem tekmovanju v Budimpešti. V kategoriji članic, ki so nastopile le s tremi rekviziti, Mojca Rode ni imela prave konkurence ter prepričljivo zmagala, med 23 mladinkami je Kaja Šindič premagala domačinko Vivien Banhidi, kadetinja Neja Jerant pa je bila najboljša med najmlajšimi.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763