Slovenci tudi nocoj nismo dobili novega milijonarja. Kombinacije šestih številk: 8, 8, 4, 0, 9 in 2 namreč ni vplačal nihče, zato se 1.850.000 evrov prenese v naslednji krog. Prihodnjo nedeljo bodo tako tisti, ki verjamejo v srečna naključja, imeli skoraj dva milijona razlogov, da sodelujejo v omenjeni igri. Zelo zaželeni znesek namreč znaša 1.935.000 evrov.

Verjetnost zadetka lotka je bila sicer kar 15-krat večja kot za sedmico, ki je bila izžrebana v nedeljo in je znašala 507.000 evrov.
Zaradi rekordnega zneska lotka so na Loteriji Slovenije v zadnjem tednu zabeležili kar 70 odstotkov več vplačil kot običajno.
Najvišji zneski doslej
Rekordni sklad za dobitek lotko je doslej znašal 1,37 milijona evrov, izžreban pa je bil leta 2005. Razdelila sta si ga dva dobitnika, eden iz Ljubljane in eden iz Radovljice – vsak je prejel 685.113 evrov. Najvišji dobitek v igri lotko, izplačan posamezniku, pa so podelili lani, in sicer je 1.065.710 milijona evrov prejel igralec iz Ormoža.
Rekordna sedmica je bila izžrebana v 28. krogu igre, žrebanje je bilo 10. julija 2005. Vredna je bila 3,19 milijona evrov, razdelila sta si jo dva igralca, oba sta igro vplačala v Ljubljani.
KOMENTARJI (66)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.