Slovenija

Morje ne odpušča napak

Ljubljana, 20. 06. 2026 07.00 pred dvema dnevoma 4 min branja 27

Razbiti čolni po neurju na Obali

Poletje je pred vrati in na morju bo znova na tisoče plovil, z njimi pa tudi vse več nesreč, intervencij in neizkušenih navtikov. So družbena omrežja ustvarila generacijo Instagram kapitanov? Avtopilot, GPS, sodobna tehnologija in zmogljiva plovila ustvarjajo občutek, da je na morju vse pod nadzorom. Pa je res? O najpogostejših napakah navtikov, pa tudi o tragični nesreči na Hrvaškem, v kateri sta bila udeležena jadrnica in katamaran, pa tudi o nevarnih vodnih skuterjih, alkoholu na plovilih, poletnih neurjih in reševanju na morju smo povprašali človeka, ki so mu morje položili že v zibko in za življenje predvsem pa na njem živi že veliko let.

"Na morju se vse bolj ustvarja občutek, da je vse pod nadzorom. Imamo GPS, avtopilota, različne navigacijske sisteme in zmogljiva plovila. Toda tehnologija ne more nadomestiti človekove pozornosti in presoje," opozarja direktor Uprave za pomorstvo Jadran Klinec.

Njegove besede so tudi odslikava nedavne tragične nesreče na Hrvaškem, v kateri so življenje izgubili štirje člani posadke jadrnice po trčenju s katamaranom. Čeprav podrobnosti dogodka še preiskujejo, nesreča po njegovih besedah ni osamljen primer. "Takšne nesreče se dogajajo tudi pri nas. Imeli smo primer, ko je tovorna ladja trčila v ribiško plovilo. Na srečo brez smrtnih žrtev, vendar je bil scenarij zelo podoben," pojasnjuje.

Vzroke za nesrečo še vedno preiskujejo
Vzroke za nesrečo še vedno preiskujejo
FOTO: Net.hr

Jadran je vse bolj obremenjen

Po Klinčevih besedah je eden ključnih razlogov za povečano tveganje vse večja gostota prometa na morju. "Jadran je danes izjemno obremenjen. Imamo intenziven ladijski promet, poleti pa še množični navtični turizem. Celotna srednja Evropa se v sezoni preseli na morje. Veliko ljudi opravi izpit za voditelja čolna, vendar z morjem ne živijo vsak dan in nimajo dovolj praktičnih izkušenj." Prav kombinacija neizkušenosti, nepozornosti in vse večje gneče pogosto vodi do nevarnih situacij.

Klinec opozarja, da težava ni le pri rekreativnih navtikih. Tudi profesionalni pomorščaki lahko zaradi rutine izgubijo del pozornosti. "Pri linijskih plovbah se lahko zgodi, da zaradi vsakodnevnih ali tedenskih rutinskih poti pride do napačne ocene situacije. Vklopljen avtopilot nikoli ne pomeni, da lahko človek preneha spremljati dogajanje okoli sebe."

Vodni skuterji ostajajo težava

Poleti največ pritožb in intervencij še vedno povzročajo vozniki vodnih skuterjev, ki pogosto plujejo preblizu obale ali kopališč. "Problem vodnih skuterjev je, da hodijo kdaj preblizu obale, da se približujejo preveč kopališčem in objestno vozijo mimo zasidranih plovil."

Kot najučinkovitejši ukrep se po njegovih besedah kaže stalen nadzor na morju. "Prisotnost luške kapitanije oziroma pomorske policije na morju pomeni, da se ti dogodki drastično zmanjšajo oziroma jih beležimo precej manj kot v preteklosti."

Vse več električnih desk in SUP-ov

Med novejšimi izzivi na morju Klinec izpostavlja tudi hitro rast različnih športnih rekvizitov. "Vedno več je športnih rekvizitov, ki jih nismo bili vajeni. Imamo električne deske, zelo popularni so postali SUP-i. Teh uporabnikov je veliko, zato morajo biti morjeplovci še posebej pozorni."

Spomnil je tudi na pravila glede oddaljenosti od obale in na dejstvo, da si morski prostor danes deli vse več različnih uporabnikov. "Kopalce smo zavarovali z rumenimi plovci, kjer je prepovedana vsakršna plovba in sidranje, vendar morajo biti plovila pozorna tudi na druge uporabnike morja."

Nevihte so vse bolj intenzivne

Največjo grožnjo pa po njegovih besedah predstavljajo vremenske spremembe. "To je ena največjih groženj tudi pri nas. Če govorimo o ladijskem prometu, ne samo za morjeplovce. Nevihte so vedno bolj intenzivne, močne in imajo nenavadna gibanja." Na Upravi za pomorstvo pri spremljanju vremena tesno sodelujejo z Agencijo RS za okolje. "Tudi oni se soočajo z novimi fenomeni, kakršnih v tem prostoru prej ni bilo." Zato poudarja, da je spremljanje vremenske napovedi danes pomembnejše kot kadar koli prej. "Danes spremljati vremensko napoved je ključno. Priporočilo vsakemu morjeplovcu je, naj se pred odhodom na morje prepriča o vremenskih razmerah in predvsem ravna previdno."

Najbolj zahrbten veter na Jadranu

Posebej opozarja na tramontano, ki velja za enega najbolj nevarnih vetrov na severnem Jadranu. "Kadar je napovedana tramontana oziroma možnost tramontane, je potrebna dodatna previdnost. To je najbolj nevaren veter, zahrbten. Nevaren je zaradi tega, ker se ga ne da napovedati in lahko doseže orkansko moč v zelo kratkem času." Če navtike neurje kljub temu ujame na morju, Klinec svetuje predvsem mirno reakcijo. "Treba je premagati strah. Plovilo bo načeloma zdržalo. Bistveno je, da se oddaljite od obale, da se ne približujete obalam ali pristaniščem, ampak greste na odprto morje ter usmerite plovbo v veter oziroma nevihto in prebrodite to krizo." Po njegovih besedah najhujši del nevihte običajno traja razmeroma kratek čas. "Ta strah bo trajal največ 20 minut do pol ure."

Njegovo glavno sporočilo pred začetkom poletne sezone je zato preprosto: na morju ni prostora za podcenjevanje vremena, rutino ali pretirano samozavest. "Preden se odpravite na morje, obvezno preverite vremenske razmere. To je eden najpomembnejših varnostnih ukrepov, ki jih lahko naredite sami."

Še več o pomorskih pasteh, trendih in pravilih pa izveste v pogovoru oddaje Svet na kanalu A.

KOMENTARJI27

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

Jango
21. 06. 2026 13.31
Najbolj zanimivi so komentarji glede izpita za voditelja čolna, naredil sem ga in vozim plovila varno že dobrih 10 let, tudi če se doda še praktično usposabljanje to ne bo rešilo težave , menim, da je ključna solidarnost in spoštovanje pravil na morju in jaz na daleč prepoznam take, ki tega na razumejo in bi jim po kratkem postopku vzel čoln in izpit,... žal ego na morju nima kaj iskati...
Zmaga Ukrajini
20. 06. 2026 11.09
Dobro je povedal... in všeč so mi članki, ki so strokovno podkovani, ne pa "kr neki". Tale Jadran ima res pravo ime. No, zdaj tudi jaz vem v čem je problem pri izostanku preizkusa "praktičnega" znanja pri pridobivanju izpita. Je pa dejstvo, da bo teh nesreč res vedno več, ker je pač vedno večja gneča na morju. Tista splitska vrata (med Šolto in Bračem), v katerih se je zgodila zadnja odmevna nesreča, so široka samo nekaj 100 m, skozenj pa plujejo trajekti, katamarani, turistična plovila, ladje za turistično križarjenje, itd. Res ni čudno...
kolodvor
20. 06. 2026 12.08
Spet se oglašaš na nekaj kjer nimaš pojma.
lakala28
20. 06. 2026 17.11
Čez kakšno leto bomo VSI imeli pojma.
Malo_sutra
20. 06. 2026 10.40
Kako morje? Verjetno clovek… ce bi se gledalo in vozilo lepo do tega nebi prihajalo. Tako pa ker delate posvoje pa dobite svoje.
Malo_sutra
20. 06. 2026 10.41
Isto je v avtu, vse drugo krivo samo clovek ne.
lakala28
20. 06. 2026 17.11
O, ne, DARS je kriv.
aknes
20. 06. 2026 08.55
Niti ni čudno, sem imela priložnost videti kako je sodelavec opravil izpit. Teorija sicer res moras znat in se učit ampak to je pa tudi to. Ko samo pomislim, da sedaj taki lahko vozi po morju vem da je bolje drzati se kopnega.
Svetec 2021
20. 06. 2026 09.54
Kaj Sloveniji tudi si že videl kakega roma v avtošoli ima pa jih večina vozniške izpite. Baje se na območju Celja vse da zrihtat......
fronc
20. 06. 2026 10.50
Zakaj lažeš, romi predvsem mladi delajo vozniška dovoljenja...
BrezPitt
20. 06. 2026 12.06
Volim more a drži se kopnega:)
Svetec 2021
20. 06. 2026 08.51
Saj bodo 50 jih več kaznovali na morju pa problem rešen kot v Sloveniji en se ubije s motorjem in je že akcija enosledna vozila .....
energetik10
20. 06. 2026 08.38
skuter je res neki najbolj nagravznega. It 150m od obale poln gas, naredit eno ali dve osmici in potem nazaj…in upat, da te vsi iz plaze gledajo.
kapetan
20. 06. 2026 08.29
Morje je še del naravnega okolja katerega si človek ni uspel popolnoma podrediti. Zato na njemu veljajo še zakoni narave. Morje je za pomorce vedno veljalo kot prostor solidarnosti in ne kraj za objestnost. Tu ni pravila zmaga kdor ima več denarja ampak pameti in izkušenj. Pa še to. Vsaka GPS navigacija ima ob zagonu klavzulo da sam odgovarjaš da je ruta pravilna. Srečno plovbo vsem in mirnega morja tudi letos.
ne rabimo predsednika
20. 06. 2026 15.16
navigare necesse est vivere non necesse
_endrug
20. 06. 2026 08.26
Tudi na cestah je več nesrec, ko več avtov vozi.
presnet
20. 06. 2026 08.21
Preštejte število pa -jev v članku.. Sicer pa je res, da vsi pa ne znajo biti navtiki. Ob nakupu čolna ali pa ladje ali pa katamarana, bi morala biti obvezno priloga potrdilo o opravljenem izpitu za čolnarja pa to.
Kimberley Echo
20. 06. 2026 08.34
Tudi ti jih imaš v 3 stavkih šest (6). Ni slabo za kratek komentar gledano na članek.
klepedo
20. 06. 2026 08.45
Nidi dojel.
klepedo
20. 06. 2026 08.46
Popravek: Nisi dojel.
presnet
20. 06. 2026 09.19
namerno so napisani, pa nisi dojel pa to
lakala28
20. 06. 2026 17.14
Ja, pa malo na nepravih mestih, če že
zurc
20. 06. 2026 08.13
pameten mož,res je ,ni toliko problem pomankljivo znanje in malo izkušenj ,bolj je problem js imam prednost ,bo že avtopilot varno peljal .Na cesti če ne veš kdo ima prednost pustiš drugemo naprej čeprav po pravilih imaš ti prednost
Kimberley Echo
20. 06. 2026 08.36
Interesantno je, da mnogi ne vedo, da je na parkiriščih recimo veleblagovnic desno pravilo oz. prednost ima tisti, ki se vključuje z desne.
lakala28
20. 06. 2026 17.14
Povsod je desno pravilo, kjer ni pravila srečevanja. Enostavno.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763