Kranjska Gora že desetletja v času zimske sezone privablja turiste s cele Evrope in tudi v letošnji sezoni, glede na napovedi, ne bo nič drugače. Gosti, ki se tu naučijo smučati, se radi vračajo, saj infrastrutkura v kraju ponuja res veliko stvari na enem mestu. To pa je le eden izmed razlogov, da tudi izpopolnite svojo tehniko smučanja ali osvojite prve zavoje na snegu ravno v tem zimsko športnem središču.

Šola smučanja Kekec vabi vse, ki se šele spoznavate z vijuganjem na snegu in tudi tiste, ki bi radi izboljšali svojo tehniko smučanja, da se jim pridružite na smučišču v Kranjski Gori. Za vse rezervacije, ki bodo narejene do zadnjega dne v novembru, zagotavljajo nižje cene oz cene iz pretekle sezone.
Ste si od nekdaj želeli smučati, pa niste vedeli, kako začeti ali niste zbrali dovolj poguma? V družbi vrhunskih učiteljev je to lahko zabavno in enostavno. Vi s seboj prinesite le dobro voljo. Smuči, palice, smučarske čevlje in čelado vam posodijo v najbolj navihani šoli smučanja Kekec.

Individualne ure smučanja potekajo vsak dan od 9:00 do 16:00, ena učna ura traja 55 minut in se prične vsako polno uro. Svoje učne ure lahko rezervirate na spletni strani Šole smučanja Kekec. Za več informacij lahko pokličete na telefonsko številko 030 307 296 ali pa jim pišete na info@skischool-kekec.si. Skupaj izberite program, s pomočjo katerega boste čimprej suvereni in zadovoljni na smučeh.
Ne pozabite, da za rezervacije narejene do konca novembra, dobite cene pretekle sezone.
V Šoli smučanja Kekec v času šolskih zimskih počitnic nudijo tudi skupinske tečaje. Za tiste najmlajše, od 3 do 6 let, je najprimernejši smučarski vrtec Kekec. V tem tečaju se otroci spoznajo z osnovami smučanja ter predvsem u živajo na snegu. Vsi otroci, ki pa že znajo samostojno smučati in uporabljati vlečnice, lahko svojo smučarsko tehniko izpopolnijo na skupinskih tečajih.

Se vidimo v Kranjski Gori, kjer vas bo ekipa Šole smučanja Kekec naučila prvih snežnih zavojev ali vam pomagala do boljšega znanja smučanja. Več informacij lahko najdete na njihovi spletni strani ali jih pokličete na telefonsko številko 030 307 296.

Naročnik oglasa je Okrepčevalnica Kekec.