Slovenija

NLB: Zadoščenje na sodišču?

Ljubljana, 25. 07. 2011 18.41 1 min branja 2

NLB-10

V NLB je kljub hladnemu vremenu vroče. Njen hrvaški partner je na zagrebško sodišče namreč vložil 152 milijonov evrov težko odškodninsko tožbo. Ovadil je tudi obe članici uprave Optime Leasinga.

V NLB je kljub hladnemu vremenu vroče. Njen hrvaški partner je na zagrebško sodišče namreč vložil 152 milijonov evrov težko odškodninsko tožbo. Ovadil je tudi obe članici uprave Optime Leasinga.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI2

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User503597
25. 07. 2011 21.43
Mogoče mislite Optimalno zalizani? Jaz bi drugače poimenoval NNLB -Nikoli Ne bo LJubljana Beograd za Zagrebške tajkune!
proofreader
25. 07. 2011 21.23
Še malo pa bomo imeli NNLB - Novo novo Ljubljansko banko.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763