Nogomet

Nogometa se ne igra zaradi denarja, ampak strasti

Ljubljana, 03. 06. 2016 17.48 1 min branja 1

Nogomet

A očitno se tega držijo le ženske, saj so v primerjavi z moškimi kolegi plačane precej manj. Kako je pri nas? Sezone v ženski Slovenski prvi ligi je konec, najboljša pa je bila ekipa iz Beltincev. Ženski nogomet je v Sloveniji precej zapostavljen, a dekleta zato niso nič manj zagreta za igro.

Več videovsebin
  • Iz SVETA: Zaslužki v moškem nogometu
    02:03
    Iz SVETA: Zaslužki v moškem nogometu
  • Iz SVETA: Kako pa je v ženskem nogometu?
    03:06
    Iz SVETA: Kako pa je v ženskem nogometu?

 

 

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI1

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

felix59 drugič
03. 06. 2016 21.03
Fuzbalerke tudi bolje seksajo, zato bi morale igrati vse ženske , razen tistih , ki se jim ne ljubi seksat.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763