Slovenija

Poskus umora v Novi Gorici

Nova Gorica, 16. 09. 2006 11.13 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

24-letni moški je v Rožni dolini pri Novi Gorici zabodel dve osebi. Za življenje ene od žrtev se še vedno borijo.

V Rožni dolini pri Novi Gorici je v petek okoli 18. ure prišlo do krvavega obračuna. V gostinskem lokalu na bencinski črpalki je 24-letni moški izzval prepir z natakarico, ki mu ni hotela postreči s pijačo. Še pred prihodom policistov je moški zapustil lokal. V bližini bencinske črpalke ga je policija izsledila in mu izdala plačilni nalog.

Okoli 18.30 ure pa se je nasilnež vrnil v gostilno in zabodel dva moška. 36-letnik je utrpel lažje, 39-letnik pa hujše telesne poškodbe. Žrtvi so takoj odpeljali v šempetrsko bolnišnico. 24-letnika bodo ovadili zaradi kaznivega dejanja poskusa umora.

Na Gradnikovi ulici v Novi Gorici pa so med dvema klopcama našli mrtvega moškega. Preiskovalni sodnik in policija še vedno ugotavljata, ali je moški umrl naravne smrti.

  • Scheppach Visokotlačni čistilnik HCE2600
  • Proklima Talni ventilator
  • Intex Montažni bazen Chevron Prism Frame
  • Zložljiv piknik voziček itStime
  • Sunfun Jakarta Gazebo paviljon Jakarta II
  • Sup Ruby
  • Kingstone Okrogli žar Bullet 57
  • Vrtni ležalnik Marissa
  • Sunfun Viseči senčnik Toskana
  • Voltomat Mobilna klimatska naprava Wi-Fi
KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.