Domača scena

Postaven koroški vrtnar ravna z rastlinami kot z damami

Dravograd, 30. 07. 2018 21.17 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Postaven Korošec, Jan Robin opozarja, da je treba s sobnimi rastlinami ravnati kot z damami - z občutkom, strastjo in ljubeznijo. Jan, ki je svojo strast našel v botaniki, ima na Instagramu zveste oboževalce. Več kot 17 tisoč novega botaničnega znanja željnih sledilcev ga namreč spremlja na njegovi botanični poti.

  • Razvlažilnik
  • Puhalnik listja
  • Sesalnik
  • Plastična omara
  • Peč za kostanj
  • Radiator
  • Nadstrešek
  • Konvektor
  • Kamin
  • Set orodja
  • Regal
KOMENTARJI (2)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

G8J
31. 07. 2018 18.54
+3
Ta model je res odklopljen...ste že slišali za botanofilijo? Se ne čudim, da večina veganov koristi še svoje iztrebke in pobira fekalije za drugimi V Zokilandu imamo enega kateri vsako jutro brska po viških smeteh urinira v flaše ter blati v stare piskre. Ta kvazi EKO način je večini čisto spral možgane in folku je važno samo da imajo sledilce in s tem všečke...a rastline postajate tisti, katerim se ne ljubi delati in uživate na račun marketinga. Bolano!
ZRC
31. 07. 2018 08.21
+4
Tudi jaz svoj fikus zalivam oblečen samo v gate. Majke mi, pa fuchsije tudi.