Slovenija

Pravljična idila v Blokah, a zime so bile včasih še veliko hujše

Bloke, 13. 12. 2022 18.52 1 min branja 5

thumbnail

Za Bloke je včasih veljalo, da je tam pol leta zima in pol leta mraz. A podnebne spremembe bodo očitno spremenile tudi ljudske modrosti. Koliko pod ledišče so se ponoči spustile temperature in koliko snega v zibelki smučanja sploh imajo?

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI5

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

vvvilice
13. 12. 2022 21.06
Na Blokah.
Cene Novak
13. 12. 2022 19.50
Če kdo hoče meaz naj gre na Malo Komno!
Cene Novak
13. 12. 2022 19.50
UPS! mraz.
AlexReal
13. 12. 2022 19.38
Bloke so eden lepših koncev Slovenije in ob snegu je tam še večja idila !
Spijuniro Golubiro
13. 12. 2022 19.06
Figa je. -5 zjutri ni ravno milo. 🫨
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763