Slovenija

Prodanih že milijon igralnih palic SideWinder Force Feedback Pro

Ljubljana, 15. 12. 1999 15.56 1 min branja 0

image (28)

Kot je sporočil Microsoft, je doslej prodal že več kot milijon svojih igralnih palic SideWinder Force Feedback Pro, s čimer je to postala najbolj priljubljena igralna palica v svetu. Na trg je prišla leta 1997 in si sčasoma utrla pot prav na vrh. SideWinder Force Feedback Pro, ki ima vdelan zmogljiv 16-bitni procesor in je opremljen z Microsoftovo digitalno optično tehnologijo, je vnesel v igranje občutek dotika ter večjo natančnost in zanesljivost.

Igralci lahko v igrah, ki podpirajo tehnologijo povratnega odziva sile, občutijo več kot 100 gibanj, od subtilnih dražljajev do močnih sunkov. Od uvedbe te tehnologije v svet računalniških iger jo izkorišča več kot 150 iger za PC-je, podpirajo pa jo vodilni razvijalci in založniki iger za PC-je. Najti jo je moč že skoraj v vseh žanrih iger, od letalskih simulatorjev do simulacij vožnje.

S palico SideWinder Force Feedback Pro lahko igralci doživijo občutek pristajanja letala v močnem vetru v igrah, kot sta Microsoftova Flight Simulator 2000 in Combat Flight Simulator, ali Jane, USAF in Jane's F/A-18 založnika Electronic Arts. Z uporabo volana s povratnim odzivom sile se bodo igralci vživeli v dirke z eksotičnimi avtomobili uspešnic Need for Speed založnika Electronic Arts ali Sierrinih simulacij dirk Nascar. Podajo pa se lahko tudi v fantazijske svetove iger, kot sta Microsoftova Midtown MadnessTM ali Hasbrojev MechWarrior 3.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763