Slovenija

Samo v enoti Šiška brez zdravnika ostalo 7000 pacientov

Ljubljana, 25. 01. 2023 19.22 1 min branja 2

Čakalnica

Samo v enoti Šiška Zdravstvenega doma Ljubljana je brez osebnega zdravnika v zadnjih mesecih in letih ostalo 7000 pacientov. Od nekdaj 18 zdravnikov družinske medicine jih je trenutno ostalo 12. Nekaj ur na teden bo posameznike brez zdravnika sprejemalo šest zdravnikov. Še več ambulant pa bi lahko odprli, če bi ministrstvo dovolilo delo tudi mlajšim specializantom, koncesionarjem iz drugih regij in upokojenim zdravnikom.


  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI2

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

Victoria13
02. 06. 2024 18.53
Za napotnice, recepte, odpiranje, zapiranje bolniške bi šlo lahko vse na daljavo, če je šlo med Covidom bi šlo tudi sedaj!
Rudolf Maister
25. 01. 2023 20.42
Ja kaj je sedaj,čedopravi da ni nobenega več ki bi bil brez zdravnika
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763